Yeni Chat Sunucuları

Kumru.Net

Kumru.Net
Muhabir : Jerome

Chat Magazin sitemizin yeni chat sunucuları bölümünde sizlere tanıtmak istediğimiz Kumru.Net, chat dünyasına adını yeni yazdıran sunuculardan bir tanesi olmuş. Sunucu sahibi konumunda chat dünyasının tanınan ve sevilen kişilerinden Mustafaa‘yı görüyoruz. Root Admin konumunda ise yine chat dünyasının bilinen isimlerinden aLuCaRD yer alıyor. Chat dünyasına yeni , bir soluk, yeni bir anlayış katmayı kendilerine hedef olarak belirlemişler. Bir çok yeni chat sunucularının açıldığı şu dönemlerde kalitesi ve farkı ile ön plana çıkmaya çalışan Kumru.Net, yönetim kadrosunu şekillendirmek için kolları sıvamış.

Sunucunun radyosu olan Kumru FM‘in Radyo Koordinatörlüğü‘ne baktığımızda Ezqii nickli kişiyi görüyoruz. Yeni DJ alımları aktif olan Kumru FM‘de sizler de DJ olmak istiyorsanız eğer Kumru.Net sunucusu içerisinde Ezqii nickli kişi ile görüşebilirsiniz.

Renkli ve kullanışlı web arayüzü bulunan sitesinde ayrıca burç yorumlarınızı da okuyabilirsiniz.

Sizler de yeni açılan bu sunucunun bir parçası olmak istiyorsanız Kumru.Net‘e giriş yapabilirsiniz.

Muhabir Hakkında

Jerome

Chat hayatına 1997 yılında DALnet chat sunucusunda başlamıştır. Chat yapan kişilerin chat keyiflerine keyif katmak amacı ile Chat Magazin sitesini kurmuştur. Bugün hala aktif olarak chat hayatına SohbetKibris.Com sitesinde devam etmektedir.

Yorumunu Yaz