You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Magazin Ekibi
Jerome Kimdir ?
İzmir'de doğup büyümüş, hala İzmir'de yaşayan, İzmir'e aşık, bir o kadar da huzurlu ve mutlu hissettiği için Kıbrıs'a da aşık ve Kıbrıs'ta yaşama isteği olan, özgür ruhlu birisi olduğu için 40 yaşına gelmiş ama henüz evlenmemiş ve yakın zamanda da evliliği düşünmeyen müzmin bir bekar.

1999 – 2002 yılları arasında Doğu Akdeniz Uni. Makina Muh. Bölümünde paralı okurken Türkiye'de meydana gelen devalüasyon yani ekonomik kriz sonucu doların bir gecede yaklaşık 2.5 kat artmasından sonra üniversiteyi bırakmak zorunda kalmış, "Zaten benden Makine muh. olmazdı" diyerek kendini teselli etmiş. Mandıra Filozofu'nu idol olarak benimsemiş, var olan iş sisteminde insanların zamanının ve emeklerinin sömürülüp karşılığında sadece bir ay geçinebilecekleri bir para alabildikleri için çalışmaya karşı olan, kendi iş sistemini kurup onu geliştirmeye çalışan birisi. Firmalara yönelik web siteleri yaparak siteleri firmalara kiralamakta.

Aynı zamanda kripto para yatırımcısı. 2014 yılında Bitcoin ile ilk tanıştığında Bitcoin sadece $300 imiş fakat geleceği ön göremediği için o yıllarda Bitcoin'e yatırım yapmamış ve milyoner olmanın kıyısından dönmüş. Biraz geç de olsa 2017 yılında Bitcoin'e ve diğer kripto paralara yatırım yapma kararı almak hayatında vermiş olduğu en doğru kararlardan bir tanesi olmuş. Dolayısı ile kripto paralar hayatında önemli bir yer teşkil ediyor.

Hayatında bir başka önemli yer tutan şey ise bilgisayar ve internet. Dolayısı ile ilk olarak 97 yılında girmiş olduğu ve girdikten sonra çok hoşuna gittiği şey olan tabii ki de chat. İlk olarak DALnet #USA kanalında yabancı kızlarla mektup arkadaşı olabilmek ve ingilizcesini geliştirmek için girse de hemen sonrasında türk kanallarını keşfetmiş ve kızlarla tanışmış "oaaa süper bişi nan bu" diyerekten chatin müptelası olmuş.

Uyumayı, gezmeyi, tozmayı, dışarda fink atmayı ve tatil yapmayı çok seviyormuş. Soğuktan nefret eden ama sıcağı çok seven ve asla yakınmayan bir hayalperest. Her yaz tatil için Olimpos'u tercih eden bir doğa aşığı. Kızılderili kültürü ile yakından ilgilenen ve Kızılderili kültürünü 2005 yılından beri Türkiye'ye tanıtmakta. Hatta bu konu ile ilgili çok güzel projeleri olsa da bir türlü zaman bulup faaliyete geçirememekte.

İnsanlar sanalda tanışabilir ama aşkı gerçek hayatta yaşamalı diyen Jerome, sanal kişilerden ve sanallıklardan bıkmış durumda. Toplam 6 yıl gerçek hayatta Tayland'lı bir kız ile ilişki yaşadıktan sonra ufukta evlilik görünmediği,çok uzak mesafeden ötürü ve özgürlüğü tercih ettiği için 1.5 yıl önce konuşarak ayrılmışlar. Birkaç aşk denemesi yaşasa da partneri ile "Biz" olabilmeyi başaramamışlar. Ciddi bir ilişkiye karşı uzak dursa da karşısına çıkacak kişiye göre bu durum değişebilirmiş.

Chat Dünyası için 2014 yılında chat yapan kişilere yönelik chat haber ve magazin sitesi olan ChatHaber.Com sitesini yapmış ve yaptıktan 1 ay sonra TRSohbet.Com eski sahibi ReaL'e satmış. Bu sitenin chate giren bir paparazzisi olması gerektiğini düşündüğü için Op Paparazzisi anlamına gelen Oparazzi karakterini yaratmıştır. Sonrasında yapmış olduğu anlaşma karşılığında 3.5 yıl siteyi hazırlamaya devam etmiş. TRSohbet.Com ve ona bağlı sitelerin satılmasından sonra ChatMagazin.Com sitesini açmış ve hala aktif olarak hazırlamaya devam etmektedir. 2020 yılında ise çok daha eğlenceli ve çok daha keyifli olan Chat Dergisi'ni akıl etmiş ve 3 sayı çıkardıktan sonra yeterli zamanı ayıramadığı için bu projesini ertelemiştir. Ekim 2022 yılında açmayı düşündüğü chat sunucusu için TurkSohbet.Com domainini satın almış ve bu sunucunun radyosu olacak olan Turk FM için de Turk.FM domainini satın almıştır.

Norveç fiyortlarına cruise gemisi ile gitme, Kızılderili Motor Kulubü kurma, Kızılderili Köyü kurma, Dünya'nın bir çok yerine tatil amaçlı gitme ve Kıbrıs'ta yaşama gibi hayalleri olan Jerome'u sizler için tanıttık.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.