You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Jerome
Testere Chat Skeci
[Resim: testere.png]

<Testere> Merhaba badnick.
<badnick> Sen de kimsin
<Testere> Bir oyun oynamak istiyorum.
<badnick> Ne oyunu yaa
<Testere> Bugüne kadar çeşitli badnicklerle chate girip milletin huzurunu bozdun. Ekran arkasında, klavye başında kendini güvende hissedip bir ucube gibi sohbet için gelen kızlara sapıklık yaptın ve onları sohbetten soğuttun. Seni uyaranlara ve görevini yaparak kanaldan atan yöneticilere küfürlü saldırılar düzenledin ama bugün sana bu hastalıklı halinden kurtulman için bir şans veriyorum. Bilgisayarına bir virüs yerleştirdim. Bu virüs bilgisayarını ve tüm sosyal ağlarını kontrol ediyor. Şimdiye kadar sapıklık yapmaya çalıştığın 4 farklı kişinin 4 tanesi de chatte. Bu kişileri 1000 kişilik kanal içerisinden tek tek bulup, onlardan özür dileyerek affetmelerini sağlamalısın. Fakat unutma bazıları nicklerini değiştirmiş olabilir. Bunu yapabilmen hiç de kolay olmayacak çünkü bu özür faslını Okşan20 nicki ile ve #18+ kanalına da girmiş bir şekilde yapman gerekiyor. İçtenliğine ve samimiyetine onları inandırmalısın. Bir yandan da sana asılacak sapıklarla uğraşmak zorunda kalacaksın. Şayet başaramazsan yerleştirdiğim virüs, sapıklık yapma esnasındaki uygunsuz fotoğraflarını tüm sosyal medya hesaplarından otomatik olarak paylaşacak. Bakalım kendini düzeltip topluma faydalı bir insan olarak yaşamayı mı seçeceksin yoksa sapık olduğunu kabul edip yaşanacaklara katlanmayı mı ? Birazdan bağlantın kesilecek ve tekrar bağlanacaksın. 5 dakika süren olacak. Acele etsen iyi olur. Seçimini Yap ! Oyun başlasın.

Connection to irc.chatmagazin.com (6667)
badnick is now known as Okşan20
Attempting to join channel #Sohbet
Attempting to join channel #18+

<Koruma> Merhaba Okşan20, Sohbet Sitemize Hoşgeldiniz.
<Koruma> 5 Dakikalık Süreniz şu an başladı.

<Okşan20> Noluyo yaaaa
<Okşan20> Nickime noldu !
<Okşan20> Hayııııııırrr

<Okşan20> Aman tanrımm rezil olmak istemiyorum lütfen yapmaaaa
<Okşan20> Lütfeeeeeeeen
<Okşan20> Çok pişmanım nolurrrrrrrrrr
<Okşan20> Listee listeeee nerdeeeee

/query Angela

<Okşan20> Angelaaaa beni affet geçen gün özeline sapıkça şeyler yazdımmm benim badnick nolursun affet beni bir daha yapmıcam söz veriyorum
<Angela> Git başımdan gerizekalı
<Okşan20> Aynen gerizekalıyım nolursun affet beniii
<Angela> iyi tamam benden uzak dur yeter
<Okşan20> tamam yemin ediyorum bir daha özeline gelmicem sağol.. sağol
<PalaBıyık> Okşan20 naber yavrum biraz konuşalım mı ?
<Okşan20> Ben kız değilim ben kız değilimmmmmm
<PalaBıyık> O zaman kız nicki ile niye girdin lan biiippp misin sen

/query Pınar

<Okşan20> Pınar geçen gün sana sapık sapık yazan kişi bendim. İtiraf ediyorum ve çok pişmanım.
<Okşan20> İnan çok pişmanım ağlıyorum şu anda keşke hiç yapmasaydım öyle bir şey
<Okşan20> İki gözüm önüme aksın yapmıcammm yalvarırım affet beniiii
<Pınar> Madem pişman olmuşsun ve öyle diyorsun iyi tamam ama bir daha yaparsan affetmem
<Okşan20> teşekkür ederimmmm çok teşekkür ederimmmmmm yapmam inan bir daha yapmammmm teşekkür ederimmmmmm
<Tellak> Bi kese atayım mı yavrummm ister misinnnnn
<Okşan20> git başımdan ya sapıkkkkk
<Tellak> Sakin ol ceylanımmmm
<Okşan20> Allah belanı versin lannnnn sürem bitiyor oyalama beni
<Tellak> Süremiz çok yavrum rahat ol

/query Mely

<Okşan20> Mely çok özür dilerimmmmmmm
<Okşan20> beni kanaldan attın diye sana hakaretler ettim küfürler ettim
<Okşan20> Haklıydın ona buna sapıklık yapıyordummm
<Okşan20> Ama artık düzeldim sapıklık yapmıcam bir daha tövbe ettimmmm
<Okşan20> nolursun affet beniii lütfennn
<Okşan20> Mely cevap ver lütfen affettt
<Okşan20> annem babam ölsün ki yapmıcam bir daha.. düzelcem söz veriyorummmm
<Mely> doğru yoldu buldun galiba.. Sen affedilcek biri değilsin aslında ama annen baban için affediyorum seni.
<Okşan20> çok teşekkür ederimmmm sağollllll çok sağolllllll
<KaslıErkek> Kaslı erkek sever misin bebeğimmmmm
<Okşan20> Off yaa off şimdi anlıyorum kızlarıııı ne iğrenç yaratıklarmışız biz yaaaaa

/query Kraliçe

<Okşan20> Kraliçe merhabaaa
<Okşan20> Kraliçe yalvarırım bakk nolursun
<Okşan20> off yaa nolur ben badnick geçen gün kanalda sapıklık yapıp sonra da beni atanlara küfürler etmiştim sen de beni attın diye sana da küfür etmiştim.
<Okşan20> Allah belamı versin benim
<Okşan20> Lütfen affet beni Kraliçe
<Okşan20> Ayağının altını öpeyim affet bir daha yapmıcam. Yaparsam en adi şerefsizim.. Zaten öyleyim de daha adisiyim yaparsam işte nolur..
<Kraliçe> Beter ol.

<Koruma> Son 10 saniyeniz kaldı.

<Okşan20> Kraliçeeeeeeeee
<Okşan20> Kraliçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Okşan20> Hayııııııııır
<Okşan20> Rezil olmak istemiyorummmmmmm
<Okşan20> Hayııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrr
<Okşan20> Hayııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

<Koruma> Oyun Bitti !

Disconnected…

1 Gün Sonra Haber Sayfaları

Sapık Kendini İfşa Etti !

Sapık Adam Yakalandı !

Böyle Sapıklık Görülmedi !

[Resim: copyright.png]
Bu skeç Jerome tarafından yazılmış olup etik kurallar çerçevesi içerisinde kaynak gösterilmeden kullanılmaması rica olunur.
Okey.Chat - Hem Okey , Hem Chat
Son Düzenleme: 01-28-2022, 12:53 AM, Düzenleyen: Jerome.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.