You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Junior Member
RE: KraLiCe Kimdir ?
Sahip çıkalım dedeyeSmile) yaklaşık 1.5 yıldır sırf beni şarap içtikten sonra attığı için burdayım şaka tabi dostluğuna ve gece yarısı yaptığı tostlara laf söylenemez konuya kapalı Bir durum en az benim kadar kırık birisi olduğun için teşekkür ederim arkadaşım yöneticilik olayına hiç girmicem ayrıca göndermiş olduğun hediyeler için teşekkürler tekrardan sözünün eri olman zaten herşeyi kapsayan bı durum izninle çalışmam lazımSmile)) esprilerimi anlayan ve bana açıklama yaptirmayan tek kişisin.seni sevmem için çok neden var bunlar sadece bir kaçı hadi tutma beniSmile

KraLiCe Kimdir ?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.