Film Önerileri

Oyun

oyun-filmi-inceleme
Muhabir : Jerome

Chat Magazin sitesi olarak bu hafta sizleri Oyun isimli filmi izlemenizi öneriyoruz.


Bu bölümümüzde sizlere gelmiş geçmiş en güzel filmleri önereceğiz. Öyle ki bu önerilerimize uyup filmleri izlediğiniz zaman asla pişman olmayacaksınız. Film bittikten sonra harika bir filmdi diye yazacaksınız. Bu kadar da iddalıyız. Hatta ve hatta bu bölümümüze tekrar girip yorum da bırakırsanız seviniriz.

Bu hafta sizlere gerilim ve gizem türünün en iyi filmlerinden bir tanesi olan baş rollerini ünlü ve karizmatik aktör Michael Douglas’ın oynadığı ve Sean Penn gibi usta bir aktörün eşlik ettiği Oyun isimli filmi önereceğim. İlk öneriye bu film ile başladım çünkü bu film benim hayatımda izlemiş olduğum en iyi 5 film arasına girebilecek bir film. IMDB sitesinde 311.990 kişinin oy kullandığı oylamada 7.8 IMDB puan aldığını hemen belirtmek isterim. Zaten filmin ne kadar kaliteli olduğu da IMDB puanından anlaşılıyor. Bu filmin en büyük özelliklerinden bir tanesi gizem türünün ilk örneklerinden bir tanesi olması. 1997 yıllarında yapılan filmler arasında böylesine sürpriz sonlu filmler pek yoktur. Şayet filme çok iyi konsantre olup izlerseniz eğer filmi izlerken şöyle tepkiler verebilirsiniz. “Ohaaa” “Yok artııııık” Eee bir film insanlara böyle tepkiler verdirebiliyorsa emin olun ki o film izlenmeye değerdir.

Filmin konusu ve senaryosu oldukça orjinal. Film içinde gerçek hayatta da olabilecek şeyler yaşandığı için olaylar izleyenler için abartı gelmiyor. Bu da zaten kendinizi filme daha çok kaptırmanıza neden oluyor. Filmi izlerken filmde neler olup bittiğini inanın siz bile çözemeyeceksiniz. Her tahmin ettiğinizde bir kere daha yanılacaksınız. Bu da keyfinizi aslında daha da arttıracak ve sizi oldukça şaşırtacak. Filmde Michael Douglas’ın performansı da takdire şahayan. Oscarlık bir performans ortaya koyduğunu söyleyebilirim. Film biraz durağan başlıyor olabilir ama biraz sabredince tuhaf olaylar yaşanmaya başladıkça heyecan sarmaya başlıyor. Sakın ama sakın başlangıçta film çok durgun diye bir yanılgıya kapılıp izlemekten vazgeçmeyin. Evet şimdi chat yapmaya biraz ara verin, nevalelerinizi hazırlayın, ışıkları kapatın ve haydi bakalım filmi izlemeye başlayın. Unutmayın filmi izledikten sonra yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Filmin Fragmanı : 
Filmin Konusu :

Nicholas Van Orton hem iş hem de özel hayatında kontrolü elinde tutmaya alışkın, zeki ve başarılı bir iş adamıdır. Bu düzenli hayatı, kardeşi Conrad’ın ona verdiği alışıldığın dışındaki doğum günü hediyesi ile köklü değişikliklere uğrayacaktır. Artık bir ölüm kalım savaşı başlamıştır.

Haftaya yine harika bir film önerisi ile karşınızda olacağım. Keyifli seyirler olsun.

Muhabir Hakkında

Jerome

Chat hayatına 1997 yılında DALnet chat sunucusunda başlamıştır. Chat yapan kişilerin chat keyiflerine keyif katmak amacı ile Chat Magazin sitesini kurmuştur. Bugün hala aktif olarak chat hayatına SohbetKibris.Com sitesinde devam etmektedir.

Yorumunu Yaz