TurkSohbet.Net

TurkSohbet.Net Emin Adımlarla Büyüyor.

turksohbet-haberleri
Muhabir : Oparazzi

Türkiye’de her ay yeni chat sunucuları açılırken son zamanlarda herkes tarafından dikkat çeken TurkSohbet.Net chat sunucusu emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Son olarak Chat.Gen.Tr domainini de bünyesine kattığını öğrendiğimiz oluşumun arkasındaki isimler ise chat dünyasının tanınan kişilerinden TRSohbet‘in ilk kurucusu Strathmore ve yine chat dünyasının tecrübeli kişilerinden Blackthorn. Zirveye çıkmakta oldukça kararlı olan bu ikiliye Strathmore‘un güvendiği isimlerden nighthawk, sunucunun Teknik Sorumlusu olarak destek veriyor.

Sunucunun Genel Sorumlusu Cehennem olurken sunucu sorumlu yardımcılığında ise Status nickli kişi var. Network Admin‘lere baktığımızda EFenDi, Dike gibi yıllardır chatte olan isimler göze çarpıyor. Diğer adminler arasında Lord, dae, LnX, AcImasIz, Exposure, Markus, RedLine gibi nickleri görüyoruz.

Sunucunun radyosu olan Turk FM‘in Radyo Koordinatörlüğü koltuğunda chat dünyasında ZuhaL olarak tanınan yeni imajı ile Dike var. Kadrosunu her geçen gün güçlendiren Turk FM‘i dinlemek istiyorsanız sunucuya ve sonrasında #Radyo kanalına girebilirsiniz.

Chat Magazin sitesi olarak yönetim kadrosuna başarılar diler, güzel bir ortam arayan kişilerin yeni gelişen ve büyük hedefleri olan TurkSohbet.Net chat sunucusuna takılmalarını öneririz.

populerkisiler-resmi

Muhabir Hakkında

Oparazzi

Op Paparazzisi kelimelerinin birleşimden türetilmiştir. Chat Magazin sitesinin chat sunucuları içerisinde paparazzilik yapan magazinsel bir karakteridir. Muhabbeti hoş, sevimli, kibar, saygılı, anlayışlı ve esprilidir. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder.

1 Yorum

Yorumunu Yaz