SohbetKibris.Com

Aradığı işi sonunda bulmuş.

sohbetkibris-haberleri
Muhabir : Oparazzi

Uzun süredir iş arayan SohbetKibris.Com’un sevimli hatunu sonunda aradığı işi bulmuş.

SohbetKibris.Com chat sunucunun sevimli kızlarından PeSsu uzun süredir iş arıyordu. Kendisine uygun güzel bir iş bulabilmek adına Antalya ve
Kıbrıs‘ta yer alan oteller ile çeşitli görüşmeler ve mülakatlara katılan PeSsu, bir türlü aradığı şartlarda bir iş bulamamaktan yakınıyordu. Hatta bunun için Kıbrıs‘a giden ve Kıbrıs otelleri ile de görüşen PeSsu, bu görüşmelerden de bir sonuç alamamıştı. Tekrar Antalya‘ya döndükten sonra işkur vasıtası ile otel yetkilileri ile bir araya gelmiş ve sonunda kendine göre uygun ve şartları iyi olan Kemer‘de bir otel ile anlaşmış. Hemen evraklarını hazırlayıp yeni işi ile ilgili eğitimler almaya başlamış bile. Yeni işine konsantre olan ve yoğunlaşan PeSsu şu sıralar chate çok fazla vakit ayıramıyormuş. Heyecanlı olduğunu gözlemlediğimiz PeSsu‘ya Chat Magazin sitesi olarak yeni işinin hayırlı olmasını temenni ediyor ve iş hayatında kendisine başarılar diliyoruz.

populerkisiler-resmi

Muhabir Hakkında

Oparazzi

Op Paparazzisi kelimelerinin birleşimden türetilmiştir. Chat Magazin sitesinin chat sunucuları içerisinde paparazzilik yapan magazinsel bir karakteridir. Muhabbeti hoş, sevimli, kibar, saygılı, anlayışlı ve esprilidir. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder.

Bir cevap yazın

Thanks for submitting your comment!