Chat Magazin

ZSohbet V2 Geliyor

ZSohbet V2 Yıl Sonuna Doğru Geliyor..

ZSohbet V2 Geliyor

Bir çok chat sunucusu tarafından tercih edilen ve beğenilerek kullanılan Sekershell IRC Hosting firmasının çıkarmış olduğu hem web hem mobil chat appleti olma özelliğini taşıyan Html5 tabanlı ZSohbet’in 2.Versiyonunun yapımında sona geliniyor.

Yapımının büyük bir kısmının tamamlandığı ve test çalışmalarına başlandığı haberini aldığımız ZSohbet V2 Chat Applet‘i tüm chat sunucu sahipleri merakla bekliyor.

ZSohbet V2’de bir çok önemli yeni özelliklerin de olacağı konuşuluyor. Özellikler hakkında fazla bilgi vermek istemeyen firma yetkilileri yeni Applet’in sunucu sahiplerine ve chat kullanıcılarına süpriz şekilde sunmak istiyorlar.

ZSohbet lisansını satın almış kişiler, ZSohbet V2’yi sunucularına ücretsiz bir şekilde güncelleyebilecekler. 2020 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen Sekershell’in yeni Chat Applet’ini bizler de merak içinde bekliyor, applette emeği geçen kişilere şimdiden teşekkür ediyoruz.hardcore porno izle
0
Bu Yazıyı Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Mp3kulisi.com mp3 indir türkçe mp3 indir yabancı mp3 indir kürtçe mp3 indir en yeni çıkan müzikler sanatçı listesi hit müzikler yeni albümler