Chat Magazin

Müthiş Geri Dönüş

Okey Kıbrıs’ta müthiş bir geri dönüş yaşanmış.

Müthiş Geri Dönüş


Okey Kıbrıs‘ta geçtiğimiz günlerde müthiş bir geri dönüş hikayesi yazılmış. 16 puandan düşmeli eşli ve renksiz olarak ayarlanan oyunda Arap ve NeFeS eş olurken Burak ve ByKuzey diğer eşler olmuşlar ve oyun başlamış. Durum 14-5 iken Arap oyundan çıkmak zorunda kalınca yerine masayı izleyen Jerome geçmiş. Ne olduysa ondan sonra olmuş ve arka arkaya biten JeromeNeFeS ikilisi farkı kapatmaya başlamış ve son olarak durum 8-1’e gelmiş.

Oyun renksiz olarak ayarlandığı için burdan oyun çevirmek imkansız gibi görünüyormuş. Lakin NeFeS‘in her oyunda Burak’ı taşlama taktiği sayesinde üst üste 4 kere oyun açan Jerome, takımına galibiyete taşımış. NeFeS‘in Burak‘a beklediği taşları atmamış olması bu zaferde büyük rol oynamış. Oyun sonrasında Burak ve ByKuzey bekledikleri taşların gelmemesi konusunda isyan ederken bu durumu şansa bağlamışlar.

Oyun sonunda Jerome ve NeFeS ikilisini tebrik etmişler ve rövanş istediklerini beyan etmişler. Bakalım bu oyunun rövanşında neler olacak.

Sizler de bu rövanş maçına tanıklık etmek veya Okey Oynamak istiyorsanız okeycilerin yeni mekanı Okey Kıbrıs sitesine üye olabilirsiniz.

5+
DaMlaOparazzi
Bu Yazıyı Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Oparazzi Oparazzi dedi ki:

    Süper bir oyundu ortağım NeFeS’e teşekkürler çok iyi taşladı Burak’ı ve bitme şansı tanımadı 🙂

  2. DaMla DaMla dedi ki:

    Tebrik ederim NeFeS imm çok güzel oynar iyi ortak bulmuşsun:)

BİR YORUM YAZ