You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Geçmiş Olsun ZüLaL

Geçmiş Olsun ZüLaL

Magazin Ekibi
Geçmiş Olsun ZüLaL
Bizimmekan.Com chat sunucusunun Kraliçe lakaplı #Magazin kanalı FounderZüLaL, koronaya yakalanmış. Hastalık sürecini biraz ağır geçiren ZüLaL'e Chat Magazin sitesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

Kısa bir süre önce de trafik kazası geçiren oğlu için de büyük geçmiş olsun diliyoruz. Arabasında hasar bulunan fakat sağlık durumu iyi olan oğlu da korona olmuş. Oğluna da geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyor, en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

[Resim: gecmis-olsun-1.png]
Jerome
RE: Geçmiş Olsun ZüLaL
Hemşom hem oğlun için hem de senin için büyük geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlıklarınıza kavuşur ve her şey normale döner. Çok dikkat edin kendinize. Seçilmiyorsunuz..
Bizde Herşey Arkadaşlığa Dahil

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.