You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Jerome
Üç Ceset
Savcı winsome, morgdaki üç ceseti incelemek için morga girmiş.

Birinci cesetin künyesinde ArasCan yazıyormuş. Bi bakmış ceset sırıtıyor.

Morg görevlisi musto'ya dönerek ;

<winsome> Bu niye sırıtıyor ?
<musto> Efendim bunu TRSohbet.Com sunucusunda ücretsiz Root Admin yapmışlar. Sevinçten kalp krizi geçirmiş ve ölmüş. O yüzden.

Savcı winsome hmm diyerek ikinci cesedin yanına gelmiş. Künyesinde DUHAN yazan cesede bakmış o da sırıtıyormuş. musto'ya bakarak..

<winsome> Bu nasıl öldü ve niye sırıtıyor ?
<musto> Efendim bu araba kullanırken bunu cepten aramışlar Muhabbet.Org sunucusunun #Muhabbet kanalı Founder'ı artık sensin demişler. Sevinirken kaza yapmış ve ölmüş. O yüzden demiş.

Savcı winsome hmm diyerek üçüncü cesedin yanına gelmiş. 3.ceset BeBeTTo'nun kömür halini almış cesediymiş. Savcı winsome sormuş.

<winsome> Peki bu nasıl ölmüş ?
<musto> Buna yolda giderken yıldırım çarpmış.

Savcı winsome bakmış bu ceset de sırıtıyor. Merak içinde tekrar sormuş.

<winsome> Peki niye sırıtıyormuş ki ?
<musto> Oparazzi fotoğrafını çekiyor sanmış efendim.
Bizde Herşey Arkadaşlığa Dahil

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.